Profesyonel CİLT BAKIMI
Ankara Güzellik Merkezi

Cildimiz vücudumuzun en büyük ve en önemli bölgesidir. Sizlere sunduğumuz profesyonel cilt bakımı ile daha güzel ve estetik bir görünüm elde etmenizi sağlıyor ve cildinize adeta bir yatırım yapmanızı sağlayarak yaşlanma sürecinizin yavaşlamasını sağlıyoruz.

Profesyonel Cilt Bakımı Nedir?
Ankara Güzellik Merkezi

Profesyonel cilt bakımının ne olduğunu merak ediyorsanız profesyonel cilt bakımı hizmetimiz cildinizin temizlendiği, ölü hücrelerden arındırıldığı derin bir temizleme işlemini içermektedir.

Bu işlemin ardından cilt tipinize göre cildinize bakım yapıldığı ve nemlendirildiği bakım işlemi gerçekleşmekte ve eğer gerekliyse cildinizdeki yaşlanma belirtilerini azaltacak anti-aging bakım ve uygulamaların yapıldığı yaşlanma karşıtı işlemlerin uygulandığı bir cilt bakım hizmetidir.

Bu kapsamda eğer profesyonel cilt bakımı nedir diye merak ediyorsanız profesyonel cilt bakımı temizleme, bakım ve anti-aging uygulamaların hepsinin sırayla uygulandığı ve cildinize derinlemesine bir temizlik ve bakım yapılan bir cilt bakım hizmetidir.

Profesyonel Cilt Bakımı Nasıl Yapılır?
Ankara Güzellik Merkezi

Profesyonel cilt bakım hizmetimizi sizlere sunarken aşağıdaki adımları izleyerek sizlere güzellik hizmetimizi sunuyoruz:

 1. Ölü Hücre Temizliği: Cildinizin üzerindeki ölü deriyi ve hücreleri cildinizden arındıracak bir öl hücre temizliği aşamasını gerçekleştiriyoruz. Ölü hücreleri temizlememizin ardından alttaki yeni cildinizin ortaya çıkmasını sağlıyoruz.
 2. Buhar Uygulaması: Yeni ve taze cildinize profesyonel cilt bakım hizmetimizin ikinci aşaması olan buhar uygulamasını gerçekleştiriyoruz. Böylelikle cildinizdeki gözeneklerin yumuşamasını ve genişlemesini sağlıyoruz.
 3. Siyah Nokta ve Yağ Bezesi Temizliği: Buhar uygulamasının ardından iyice açılıp genişleyen gözeneklerdeki yağ bezesi ve siyah noktaların temizlenmesini sağlıyoruz.
 4. Nem ve Sıkılaşma Terapisi: Cildin temizlenmesinin ardından cildin ihtiyacı olan nemi kazanmasını sağlayacak ve yaşlanma etkilerine karşı cildin sıkılaşıp güçlenmesine yardımcı olacak bakım hizmetlerini gerçekleştiriyoruz.
 5. Son Bakım Aşaması: Cildinizin sıkılaşması ve yaşlanma sürecinin yavaşlaması için özel serumlar ve ek cihazlarla cildinize bakım yaparak işlemimizi tamamlıyoruz.
Cilt Bakımı Yapılırken Cilt Analizi Yapılıyor Mu?
Ankara’da Güzellik Merkezleri

Her müşterimizin cildinin farklı olduğu ve cilt bakımı sırasında farklı bakım tekniklerine ve ürünlerine ihtiyaç duyduğunun bilinciyle hareket ediyoruz.

Bunun için standart bir cilt bakımı hizmeti yerine cilt analizi ile ulaştığımız sonuçlarla ihtiyaç duyduğunuz özel bakım hizmetini oluşturuyoruz.

Cilt görüntüleme sistemlerimiz ile cildinizin üst yüzeyi ve alt katmanındaki yapının keşfedilmesini sağlıyor ve bunu yaparken polarize, çaprazlama ve ultraviyole ışınlar kullanıyoruz.

 • Cilt analizi hizmetimiz ile
 • Cilt tipiniz
 • Cilt yaşınız
 • Cilt problemleriniz
 • Porfinler
 • Kılcal damat ve kırmızı lekeler
 • Güneş lekeleri ve çillenmeler
 • Gözenekler
 • Cildinizde oluşan çizgilenme ve kırışıklıkları tespit ediyoruz.

Böylelikle cildinize özel cilt bakımı planı oluşturuyor ve cildinizin adeta baştan yaratılmasını sağlıyoruz.

Profesyonel Cilt Bakımı Hangi Aralıklarla Yapılmalı?
Ankara Güzellik Merkezi

Profesyonel cilt bakımı periyodik aralıklarla gerçekleştirilmesi gereken bir bakım olup periyot aralıkları 25 – 30 gün arasındadır.

Periyodik aralıklarla cilt bakımı yaptırmanız cildinizdeki siyah nokta, cilt lekesi ve akne gibi sorunlarla başa çıkmanızın yanı sıra yaşlanma sürecini de kontrol altına almanızda size yardımcı olur.

Profesyonel Cilt Bakımının Faydaları Nelerdir?
Ankara Güzellik Merkezi

Size pek çok avantaj sunan profesyonel cilt bakım hizmeti faydalarını şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Cilt lekelerinizin azalmasına ve akne bakımında size yardımcı olur.
 • Anti-aging ürünlerin emilimini ve yaşlanma karşıtı uygulamaların etkisini arttırır.
 • Tıkalı gözenekleriniz açılır.
 • Lekesiz, her alanda eşit ve aknesiz bir cilt ile daha genç ve pürüzsüz bir cilt görünümü elde edersiniz.
 • Cildinizdeki kan dolaşımını hızlandırır.
 • Cildin derinlemesine temizlenmesini sağlar.
 • Cilt ölü hücre ve siyah noktalardan arındırılır.
 • Hücre yenileyici ve cildinize nemi hapseden işlemlerle cildiniz yepyeni bir görünüm kazanır.

Gerçekleştirdiğimiz Ankara profesyonel cilt bakım hizmetimiz ile cildinizin daha sıkı, daha genç ve daha canlı görünmesini sağlayacak bir hizmet sunuyoruz.

error: Telifli İçerik !! Security Wall By Arda Yücel !!
Open chat
Whatsapp İletişim