Microblading Kalıcı Kaş

Ankara Güzellik Merkezi

Doğal görünümlü, boyamanıza gerek kalmayan estetik kaşlara kavuşmak istiyorsanız microblading kalıcı kaş güzellik hizmetimize başvurabilirsiniz. Doğal, estetik ve güzel görünümlü kaş konturü gibi göze batmayan kaşlara kavuşmanızı sağladığımız bu hizmetimiz ile her gün kaşlarınıza kalem ya da far uygulaması yapmanıza gerek kalmaksızın hayalinizdeki kaş görünümünü kolaylıkla elde edebilirsiniz.

Microblading Kalıcı Kaş Nedir?

Ankara Güzellik Merkezi

Kıl tekniği kullanılarak gerçekleştirilen bir estetik uygulaması olan microblading kalıcı kaş, yüzünüzün karakteristik özellikleri göz önünde bulundurularak gerçekleştirilmektedir. Bu bakımdan microblading kalıcı kaş en ideal kaş biçiminin belirlenmesinin ardından doğal içerikli boyaların deri altına enjekte edilmesi ile uygulanan bir estetik hizmetidir.

Microblading Kalıcı Kaş Kimler İçin Uygundur?

Ankara Güzellik Merkezi

Microblading kalıcı kaş uygulaması;

 • Kaş dökülmesi nedeniyle kaş kaybı yaşayan,
 • Kaşları düşük olan ya da kaş şeklinde bozukluklar olan,
 • Yüz ve kaş estetiğine önem verenler,
 • Sürekli kaş farı ya da kaş kalemi kullanarak kaşlarına şekil vermekten sıkılanlar,
 • Yanlış kaş alma sonucu kaşları seyrekleşenler,
 • Kaş görünümünden memnun olmayan ve daha estetik bir görünüm elde etmek isteyenler için uygundur.

3D Kıl Tekniği Kalıcı Kaş Nasıl Yapılır?

Ankara Güzellik Merkezi

Makineyle kalıcı kaş uygulamasına göre çok daha doğal, estetik ve ideal bir görünüm sağlayan 3D kıl tekniği kalıcı kaş uygulaması normal iğneden 3-4 kat daha ince iğnelerle gerçekleştirilmektedir:

 1. Öncelikle güzellik merkezi çalışanlarımız kaş yapınızı ve yüzünüzün karakteristik özelliklerini göz önünde bulundurarak sizler için ideal bir kaş görünümü belirleyecektir.
 2. Belirlenen bu kaş görünümü sizinle paylaşılacak ve eğer kabul ederseniz işleme başlanacaktır.
 3. İşlem öncesi bölge tamamen temizlenecek, tek kullanımlık tamamen hijyenik iğnelerle kaş renginizle uyumlu doğal boyalar kullanılacaktır.
 4. Kaş bölgenizde kaş yapınıza uygun kaşlar çizilerek kaşlarınız estetik, doğal ve güzel bir görünüme kavuşturulacaktır.
 5. Operasyonun ardından birkaç gün süreyle yapmamanız gereken önemli konular sizlere aktarılacaktır ve işlem tamamlanacaktır.

Microblading Kalıcı Kaş Sonrası Süreç Nasıldır?

Ankara Güzellik Merkezi
 • Operasyonun hemen ardından bölgede birkaç saat süreyle kızarıklık gözlemlenebilir.
 • Uygulama yapılan estetik kalıcı kaş bölgesinin birkaç gün suyla, yüksek sıcaklıkla ve nemle temas etmemesi gerekmektedir.
 • Kaşlarınıza bu süre zarfında makyaj malzemesi sürmemeniz çok önemlidir.
 • Microblading kalıcı kaş uygulamasında kaşlar iki hafta kadar bir süreyle daha koyu görünecek ancak daha sonra bu görünüm yerini doğal ve estetik bir kaş görünümüne bırakacaktır.

Microblading Kalıcı Kaş Uygulaması Tekrarlanır Mı?

Ankara Güzellik Merkezi
 • Microblading kalıcı kaş uygulamasının belirli sürelerle tekrarlanması gerekmektedir. Epidermis altına enjekte edilen doğal boyalar kişinin cildine bağlı olarak 1 – 3 yıl arası bir sürenin ardından geçecektir. Bunun önüne geçmek için kalıcı kaş estetik uygulamasının senede bir kez tekrarlanması mevcut kaş görünümünün korunması açısından çok önemlidir
error: Telifli İçerik !! Security Wall By Arda Yücel !!
Open chat
Whatsapp İletişim