Karın Toparlama
Güzellik Merkezi

Çalışma prensibi 3 farklı dalga boyu galvanik akım verilerek karın kaslarını güçlendirmek, sıkılaştırmak ve 1-3 beden arası inceleme etkisi göstermektedir. Spor yapmadan metabolizmayı ve yağ yakımını hızlandırarak bölgesel incelme ve sıkılaşmada çok başarılı bir yöntemdir.

Popo Kaldırma
Güzellik Merkezi

Microplus popo kaldırma uygulaması 3 farklı dalga boyunda elektrik akımı verilerek kasların uyarılması temeline dayanıyor.Kaslarda izometrik kasılmalar yaratarak vücudun kendini toparlamasını sağlıyor. Aynı zamanda Micro Plus bölgede ki dolaşım sistemini uyarıyor buda lenfatik drenajı arttırıyor. Tüm bu etkiler deride canlanma, dirileşme, toparlama ve sıkılaşma etkisi gösteriyor.

Bacak ve Bacak içi Sıkılaştırma
Güzellik Merkezi

Bacak ve iç bacak micro plus uygulamaları farklı dalga boyunda elektrik akımı verilerek kasların uyarılması temeline dayanıyor ve kaslarda izometrik kasılmalar yaratarak vücudun kendini toparlamasına yardımcı oluyor. Oluşturduğumuz bu kasılmalar vücudun enerjiye ihtiyaç duymasını sağlıyor. Kas dokusu ilk önce ihtiyaç duyduğu enerjiyi ATP kullanarak elde etmeye çalışıyor. Ancak ATP kısa sürede tükendii için bu kez kaslar kendi dokularında ki glikojen ve yağı kullanmaya başlayarak enerji topluyor. Böylece enerji kullanılarak vücutta belli bölgelerde lokalize olan yağ dokusunu da azaltıyor.
Bacak ve bacak içlerinde ki yağlı ve selülitli görüntü düzelirken aynı zamanda dolaşım sistemini uyarıyor buda lenfatik drenajı arttırıyor.Tüm bu etkiler 1 ila 3 beden daralmayı sağlarken aynı zamanda deride canlanma, dirileşme, toparlanma ve gençle?me etkisi gösteriyor.

 
Göğüs Sıkılaştırma
Güzellik Merkezi

Microplus gögüs sıkılaştırma farklı dalga boyunda elektrik akımı verilerek kasların uyarılması temeline dayanıyor. Kaslarda izometrik kasılmalar yaratarak gögsün kendini toparlamasına yardımcı oluyor. Aynı zamanda micro plus gögüs bölgesinde ki dolaşım sistemini uyarıyor buda lenfatik drenajı arttırıyor.

Tüm bu etkiler gögüsde , canlanma, dirileşme, toparlanma ve gençleşme etkisi gösteriyor.

Sırt Toparlama
Güzellik Merkezi

Microplus sırt toparlama galvanik akımı verilerek kasların izometrik kasılmalarından dolayı spor yapmadan metabolizmayı ve yağ yakımını hızlandırarak zayıflamak ve sıkılaşmak için çok başarılı bir yöntemdir.

Uygulama sırasında bölgesel kan dolaşımı ve lenf drenajında belirgin miktarda artış görüldü?ü için sarkma ve gevşeme ortadan kalkar. 1-3 beden daralmanın gözlemlendiği sırt toparlama uygulaması 12 seans haftada 2 gün olarak programlanır.

Selülit Tedavisi
Güzellik Merkezi

Micro Plus selülitin giderilmesini ve zayıflamış liflerle bağ dokularının yenilenip onarılmasını kolaylaştırıyor. Konneklift (Bağ) doku aktivitesini arttırarak, kolojen ve elastin üretimini hızlandırıyor.

Micro Plus sayesinde hücre içinde iyileşme ve aktfileşme sağlanıyor. Selülitin yarattığı portakal kabuğu görünümündeki bozulma kayboluyor. Micro Plus selülitli bölgedeki dokuların yeniden normal cilt dokusuna kavuşmasına ve cildin sıkılaşmasına yardımcı oluyor. Kan dolaşımını ve protein sentezini arttırıp hücre metabolizmasını hızlandırarak cilt yapısını yeniliyor.Selülitler düzeliyor cilt dokusu normale dönüyor.

error: Telifli İçerik !! Security Wall By Arda Yücel !!
Open chat
Whatsapp İletişim