KALICI DİPLİNER
Ankara Güzellik Merkezi

Kirpik diplerine uygulanan ve gözleri ortaya çıkaran, doğal ve feminen bir görünüm elde etmenizi sağlayacak kalıcı dipliner uygulamamızla sürekli makyaj yapmanıza gerek kalmayacak!

KALICI DİPLİNER NEDİR?
Ankara Güzellik Merkezi

Kirpik diplerinizi koyulaştırrak bakışlarınıza derinlik kazandıran bir uygulama olan dipliner işlemimiz eyeliner uygulamamıza göre daha doğal bir görünüm isteyen müşterilerimiz için idealdir. Alt çizgi anlamına gelen dipliner göz kapağının bittiği ve kirpik hattının başladığı bölgeye gerçekleştirilen bir kalıcı makyaj uygulamasıdır. İster günlük kullanımda ister özel günlerde yapacağınız makyajlarda istediğiniz kusursuz ve etkileyici makyaja sahip olmanızda size yardımcı olur.

Kalıcı Dipliner Nasıl Uygulanır?
Ankara Güzellik Merkezi

Eğer kalıcı makyaj dipliner uygulamasının nasıl gerçekleştiğini merak ediyorsanız hizmetimizi aşağıdaki adımları takip ederek sizlere sunuyoruz:

  1. Hazırlık: Dipliner uygulamamızdan önce makyajınız varsa makyajınız temizlenir. Lens ve takma kirpik kullanıyorsanız bu ürünler çıkartılır ve dipiner uygulaması için göz bölgeniz hazır hale getirilir.
  2. Örnek Dipliner Uygulaması: Göz kapağınıza anestezik kremler uygulanır. Daha sonra istediğiniz kalınlık ve uzunlukta olan bir dipliner çizgisi örnek olarak çizilir. Eğer çekilen çizgiyi beğenmezseniz değişiklik yapılır ve istediğiniz hale getirilir.
  3. İşlemin Gerçekleştirilmesi: Dipliner şekli, kalınlığı ve uzunluğunda anlaştığınız takdirde dipliner çekmek için doğal pigmentli ürünler, uygun uçlu kalemlerimiz aracılığıyla göz kapağınıza uygulanır. Bu işlem ortalama 30 dakika ile 1 saat arası sürer.

İşlem Sonrası Süreç Hakkında Bilgilendirilme: İşlemin tamamlanmasının ardından daha sonra dikkat etmeniz gerekenler, kontrol ve tekrar uygulama ile ilgili olarak güzellik uzmanlarımız sizleri bilgilendirir.

Kalıcı Dipliner Uygulamasının Avantajları
Ankara Güzellik

Kalıcı makyaj uygulamamız olan dipliner ile günlük hayatınızda pek çok avntaja sahip olabilirsiniz. Bu avantajlara örnek vermemiz gerekirse;

  • Bazı kadınlar dipliner için göz kalemi kullanmakta ancak göz hassas olduğu için ya da alerjik reaksiyonlar gösterdiği için kalem akmaktadır. Bunun sonucu olarak da kötü bir görünüm ortaya çıkmaktadır. Dipliner uygulamamız herhangi bir akma ya da bozulma olmaksızın sabit ve etkileyici bir göz makyajına sahip olmanızı sağlar.
  • Dilediğiniz zaman gözünüze eyeliner çekebilir ve diğer makyaj ürünlerini uygulayabilirsiniz. Bu bakımdan size esneklik sağlar.
  • Doğal ve abartısız bir göz makyajına sahip olursunuz.
  • Yüzünüzde hiç makyaj yokken bile soluk ve cansız bir görünmenize engel olur.
  • Günlük hayatınızda makyaj için ayırdığınız sürenin kısalmasını sağlayarak sizlere zaman tasarrufu sağlar.
  • Kirpiklerinizin ortaya çıkmasını sağlayarak daha feminen ve etkileyici bir görünüme sahip olmanıza yardımcı olur.
error: Telifli İçerik !! Security Wall By Arda Yücel !!
Open chat
Whatsapp İletişim