Hydrafacial Uygulama Şekli
Ankara Güzellik Merkezi

Cildinizin ihtiyaç duyduğu bakımı cildinize sunmanızı sağlayan bu cilt bakım hizmetimiz ile cildinizin daha aydınlık ve pürüzsüz bir görünüm kazanmasını sağlayabilirsiniz.

Güzellik merkezimiz sizlere son teknoloji ürünü hydrafacial cihazlar ve cilt tipinize göre belirlenen serum, bakım ürünleri ve solüsyonlar ile bu hizmeti sunmaktadır

Hydrafacial Nedir?
Ankara Güzellik Merkezi

Eğer hydrafacial nedir diye merak ediyorsanız bu güzellik hizmeti cilt yenileme, leke ve akne tedavisinde kullanılan bir tür yaşlanma karşıtı bakım yöntemidir.

Hydrafacial uygulamasında vakum yöntemi ile cilt derinlemesine temizlenir.

Hydrafacial Nasıl Uygulanır?
Ankara Güzellik Merkezi

Uygulama sırasında temizleme, kırışıklık, leke ve sivilceler için serum uygulaması, cilt tipine uygun cildi dengeleyen bakımlar, cildinizin nemlendirilmesi, cildinizdeki porlaron temizlenmesi, ince kırışıklar için cilt sıkılaştırma ve cilt yenilenmesini sağlayan bakım işlemleri gerçekleştirilmektedir. Genel olarak hydrafacial cilt bakımı hizmetimiz 3 aşama şeklinde gerçekleştirilir:

  1. Cilt Temizliği: İlk aşamada cilt analiziniz doğrultusunda uygun temizleyici solüsyon ile cildiniz temizlenir. Bu aşamada gözeneklerinizin genişlemesi ve yumuşatılması sağlanır.
  2. Cildin Beslenmesi: Bu aşamada cildin ihtiyaç duyduğu vitamin, protein ve bileşenler ile cilde bakım yapılır. Cilt tipiniz, yaşınız ve cilt problemlerinize uygun olarak ürün seçimi yapılmakta ve cildinize radyo frekans başlığının yaydığı sıcaklıkla cilde yedirilmektedir. Bu aşamada cildin zamanla kaybettiği kollajen yapı cilde tekrar kazandırılır ve güçlendirilir.
  3. Şoklama: Bu aşamada buz başlığı cilt üzerinde gezdirilmekte ve cilt bakımı için kullanılan vitamin, mineral, protein ve bileşenler cilde hapsedilir. Bu işlemin ardından uygulama sona erdirilir.
Hydrafacial Uygulamasının Faydaları Nelerdir?
Ankara Güzellik Merkezi

Hydrafacial uygulamasının faydalarını şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Ağrısız ve acısız bir bakım yöntemidir.
  • Cildinizin yenilenmesini, daha sağlıklı, güzel ve estetik bir görünüm kazanmasını sağlar.
  • Bu uygulama cildinizi birikmiş ve gözeneklerin kapanmasına yol açan siyah nokta, ölü hücre ve yağlardan arındırır.
  • Hızlı, etkili ve pratik bir güzellik hizmetidir.
  • Cildinize zarar verilmeden cildinizin yenilenmesini sağlayan hydrafacial uygulaması ile cildinizin daha taze bir görünüme sahip olması sağlanır.

Herhangi bir yaş sınırlaması olmaksızın her yaştan kişiye yapılabilir.

Hydrafacial ile Hayalinizdeki Cilde Kavuşun
Güzellik Merkezi

Hydrafacial uygulaması temizlik, nemlendirme, bakım, anti-aging uygulamalar gibi cildinizin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir uygulamadır.

Cildinizin daha parlak, daha aydınlık, daha genç, daha pürüzsüz bir görünüm elde etmesini istiyorsanız tamamen hijyenik koşullar altında, son teknoloji basınçla püskürtülen hyrdrafacial vakumlu başlıklı cihazlarımız ile hayalinizdeki cilde kavuşabilirsiniz.

error: Telifli İçerik !! Security Wall By Arda Yücel !!
Open chat
Whatsapp İletişim